BIP - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Sp. z o.o.

SPÓŁKA

Informacje ogólne
Przedmiot działalności spółki
Struktura własnościowa
Władze Spółki
Organizacyjna
Majątek spółki
Koncesje

INFORMATOR KLIENTA

Taryfa dla ciepła
Sposób przyjmowania i załatwiania spraw
Inne dane publiczne

Zamówienia Publiczne

INNE

Pomoc
Redakcja biletynu
Rejestr zmian
Akty prawne

Instrukcja korzystania z BIP-u

 

Do nawigacji po stronie Biuletynu Informacji Publicznej służy MENU PODMIOTOWE. Jest ono podzielone na kategorie (aktywne przyciski ekranowe), które grupują informacje z poszczególnych działów tematycznych. Po wskazaniu kursorem myszy na nazwę kategorię nazwa kategorii zmienia barwę. Po wciśnięciu lewego przycisku myszy informacje zapisane w danej kategorii wyświetlają się w postaci kolejnej strony w tym samym oknie bądź strony w oddzielnym oknie.

 

Oprócz menu przedmiotowego na stronie głównej znajdują się następujące przyciski:

Rejestr zmian zawiera informacje o wszystkich zmianach wprowadzonych w dokumentach prezentowanych w BIP-ie. Odnaleźć tu można informacje jaki dokument, kiedy i w jaki sposób był zmieniany (dodany, skasowany czy zmodyfikowany).

Logo strony głównej Biuletynu pozwala na otwarcie w nowym oknie przeglądarki internetowej strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej. Strona główna BIP zawiera wykaz Podmiotów, obowiązanych zgodnie z ustawą do udostępniania informacji publicznej wraz z odnośnikami umożliwiającymi połączenia z ich stronami.

Przycisk Szukaj umożliwia odnalezienie informacji zawierającej słowo wpisane w okienku. Wyszukiwarka znajduje się w górnej części ekranu, gdzie wpisując szukane słowo, a następnie klikając na "szukaj" otrzymujemy interesujące nas informacje.

Statystyka serwisu umożliwia obejrzenie statystyk dotyczących częstotliwości przeglądania strony BIP.

Redakcja biuletynu zawiera dane określające tożsamość osoby, która wprowadziła informację do Biuletynu Informacji Publicznej - zgodnie z par. 16 ust. 1 pkt. 2 rozporządzenia jest to pracownik Podmiotu.

Godziny pracy PEC Mońki Sp. o.o.
poniedziałek - piątek - 7:30 - 15:30

Data opublikowania na stronie  2010-11-01       Osoba publikująca dane na stronie  Zbigniew Niedzielewski
Strona głowna BIP

Redakcja strony:   Zbigniew Niedzielewski